Want U Back

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2012-12-12 17:11:48

Emily Cook

Administrator

Zarejestrowany: 2012-12-12
Posty: 38
Punktów :   

No chyba wiadomo...

Bez ceregieli:
Imie:Hm...Emliy!Miło mi.
Nazwisko:Cook.Może dlatego lubie słodycze,ale to nie tu.
Wiek:Słodka 16.Mimo to...eh...wracam do siebie.
Rodzina:Ojciec Jerry i matka Amelia.Tata robi rzeczy ze szkła,a mama pracuje w cukierni.Mniam!
Historia:Urodziłam sie w małej wiosce.Od dziecka chodziłam do portu,więc nie boję sie pobrudzić lub złamać paznokci.Mama mnie uczyła gotować,a tata robić szklane figurki.Chodziłam też do cioci na lekcje gry na skrzypcach i śpiewy.Jak miałam 7 lat dowiedziałam sie,że jestem...a,a,a nie tu.
Charakter:Jestem zabawną i wesołą dziewczyną.Często wpadam w kłopoty,ale to nic.Pomagam,ale też dla nie znanych osóbek jestem chamska,wredna i złośliwa.No co?Uśmiechem zarażam ludzi jak ospą wietrzną.Jestem odważna,więc też kocham przygody i wyzwania.
Boisz się:Węży.Ludzie!One ugryzą i zabiją!
Kochasz:Słodycze,muzykę,wyzwania.I Like ;,

Wygląd:

Waga:45 kg.A ty 3 tony?
Wzrost:1.67.A ty 1.11?
Styl ubioru:Jakieś bluzki na krótki rękaw,spodnie długie lub krótkie,trampki.Ubieram sie według uznania.Nie podoba ci sie?Twoja strata.
Jak wygląda twarz/twoje włosy:Mam malutki nosem i malutkie usta.Oczy niebieskie,jak coś niebieskiego.Mam blond włosy i długie.Mniej więcej,aż do kostek.

Coś ważnego:
Jestem...:Bronią.Tak... o to chodziło w historii Niespodzianka!Jestem pistoletem maszynowym.Strzelam bez przerwy!Tak wyglądam jako broń:
http://michalkanski.republika.pl/jati-matic.jpg

Już wytrzymaj

Jak według ciebie idzie współpraca z partnerem:Świetnie.Znamy sie jak łyse konie,więc idzie nam niesamowicie.
Tajemnica:Gram na skrzypcach.Nigdy nie gram publicznie na skrzypcach.Śpiewać tak,ale grać?!Mowy nie ma.
Reakcja na wiadomość o szkole:Uwaga!Narada!Ja jestem na tak.


-Daj mi swojej energii....
-Haha.Mumio,śmieszna jesteś...
-No to moc!
-Przykro mi.Wyprzedano.A może być czekolada?

Offline

 

#2 2012-12-12 20:35:58

Emma Green

Administrator

Zarejestrowany: 2012-12-12
Posty: 17
Punktów :   

Re: No chyba wiadomo...

Imie:Emma Angelica
Nazwisko:Green
Wiek:16
Rodzina:Tata Jonh i Mama lili.Mama szyje ubrania stąd w domu Emmy można znaleść ich masę.Tata pracuje w porcie.
Historia:Emma urodziła się w swojej wiosce w wieki 8 lat uwielbiała jeździć do cioci na wieś i jeździć tam konno uwielbia wiele rzeczy i ma wiele Hobby;D
Charakter:O Emmie można powiedzieć że zachowuję się czasem jak chłopczyca .Czasem jest wredna czasem nie XD
Boisz się:Jak wiedzę chcesz wiedzieć czego się boje skoro tak to zajrzyj do mojej głowy i co znalazłeś to czego szukałeś?
Kochasz:Przygody Konie Ryzyko i mase rzeczyXD


Waga:54kg
Wzrost:1.69
Styl ubioru:wygodny sportowy i ładny^^
Jak wygląda twarz/twoje włosy:Mam włosy do tyłkaXD a me oczka są poprotu pikne nosek zgrabny itpXD


Coś ważnego:
Jestem...:Mistrzem tak jestem mistrzem nie przesłyszałaś się;)

Jak według ciebie idzie współpraca z partnerem:Świetnie
tajemnica:świetnie tańcze i znam Kung fu
Reakcja na wiadomość o szkole:tak super:D

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zabkowiceslaskie.pun.pl www.pokemonwaterelements.pun.pl www.envoysofsky.pun.pl www.zubr.pun.pl www.100procentpunx.pun.pl